Tanışalım

Tanışalım

Yaşam dediğimiz neydi, biz kimdik, istediğimiz hayatı oluşturmamız mümkün müydü… Bunlara benzer ilk sorularımı sorduğumda henüz 12-13 yaşlarındaydım. İlk o zamanlara dayanıyordu okuduğum kitaplar, araştırmalarım, gerçek hayattaki denemelerim.

İlk vizyonlamamı, bilinçli yaratımımı 14 yaşında yapmıştım, istediğim ve hayalini kurduğum liseye girerek. Bir kere yaptıktan sonra gerisi daha da kolaylaşıyor. Günlük olaylardan, hayalini kurduğum ilişki, çocuk, kariyer, ev, tatile kadar, buraya yazsam sayfaların yetmeyeceği kadar bilinçli yaratım süreci.

Bir kere uyandığınızda, tekrar uykuya dalamazsınız. Uyanan ruhlardanım, iyi ki. Hayatı anlamlandırarak yaşamaya başladığımızda, her şeyin anlamı çok daha farklı oluyor. Duygularımızdan, dışarıda gördüğümüz her şeye, kendimizle ilişkimizden, diğer tüm insanlarla ve her şeyle olan ilişkimize kadar. Evrensel dili öğrenmek. Kelimeler değil, bambaşka bir şey.

Hayallerimdeki hayatı, ilişkileri yaşıyorum ve her geçen gün yepyeni hayaller kuruyorum. Hayat devam eden bir yolculuk. Kesinlikle bildiğim bir şey var, hayallerimiz gerçek olmak için kalbimize düşüyor. Henüz gerçekleşmediyse, biz hazır olmadığımız için. Hazır olmak ise, sadece kendi elimizde.

Hayatı anlamlandırarak yaşamaya, hayallerinle buluşmaya, kendinle tanışmaya hazırsan, ben yolculuğunda rehberlik yapmaya hazırım. Kişiye özel bireysel seans alabilir ya da belli dönemlerde açılan eğitimlerimden sana uygun olana katılabilirsin.

Uyanan ruhlardan olman dileğiyle,

Kocaman sevgilerimle,